İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık


Ahşapın Estetik ve Kaliteye Dönüşümü!..

Ürün : Özel Mobilya Üretimi, Ahşap mobilya imalatı, Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyon, Ofis Donanımı, Mağaza Dekorasyon, Avm Donanımı, Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, Mağaza Dekorasyonu Uygulamaları, TV Ünite Modelleri ve Sehpaları, Duvar Ünitesi, Gömme Dolap, Gömme dolap sistemleri. Ahşap kapı imalatı, Ahşap kapı.

Aslında Bizi Her Yerde Görüyorsunuz!..

Marka : İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık

İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık 1989 yılında dahil olduğu mobilya sektöründe kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan, yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli arttırmış ve mobilya sektöründe kapsamlı kolaylıklar sağlayan ürünleri ile tanınan İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon, ahşap mobilya üretim imalatıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Hazır projenin özel üretimi, iç dekorasyon uygulaması. Kurmuş olduğu altyapı sayesinde kişiye ve kuruma özel hizmet verebilen firma tüm özel projeli ahşap mobilya imalatı yanısıra, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyor. Kişiye ve kuruma özel tasarım ve kupon mobilya mimari projelerin iç dekorasyonunda çekici ve modern tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyor. Uygulama boyunca mobilyaların yerleşimi tasarımı ve aksesuarların kullanımına oldukça önem veriyor. Modern, minimal gibi pek çok farklı tarza yönelik uygulamalarıyla hizmet veriyor.

Uygulama Alanları : Özel üretim mobilya, Ahşap mobilya ve marangozluk. İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulama hizmeti ve mimari proje uygulaması. Ev Dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza dekorasyonu, Banyo ve Mutfak dekorasyonu, banyo dolabı, yemek odası ve yatak odası dekorasyonu ve mobilyaları, soyunma dolabı, gömme dolap, gömme dolap sistemleri, sürgülü dolap, ray dolap, tv ünite modelleri ve Duvar üniteleri. Ahşap kapı imalatı, Ahşap kapı. Konut ve villa donanımı, Avm donanımı, mağaza dekorasyonu hizmeti, mağaza dekorasyonu, mağaza tasarımı, mağaza stantları, mağaza raf sistemleri, mağaza zincirleri tasarımları, iş merkezleri ve yönetim katları, idari ofisler ve ev mobilyaları ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyaları. Üretimden montaja kadar kendi bünyesinde gerçekleştiren tasarım ve imalat üretim.

Teknik Özellikler : İsteğe göre değişebilir. Projelendirmeden üretime özel tasarım ve kupon mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte istenilen malzeme ile üretilmektedir. Kullanılan malzemeler doğal ahşap kaplama, masif ağaç, kaplama çeşitleri, MDFlam, suntaları, laminat kaplı kontraplak veya MDF gövdeli doğal kaplama lake, laminat, membran kaplı mobilyalar, metal, pleksi, kumaş, deri, lake ve cilasında uygun olanı önerilmektedir.

Firma Ürün İlişkisi : Üretici Firma İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık

Hizmetler : Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt, Mimari Proje Uygulama

Mobilya : Yaşadığımız veya çalıştığımız mekanların sıcak ve renkli bir hale gelmesini sağlayan bir üründür.

Ahşap : Ürünlerinde kalitesini de katarak güvenirliliğini kanıtlamıştır. Modern Teknolojiye sahip iş yerimizde imalat sürmektedir.

Kereste Tahta : Müşterilerine sürekli en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak, sektöründe güvenilir ve tercih edilen şirketler arasında yer almak amacıyla standartlara uygun olarak gerçekleştirmektedir.

İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık Kalitesinde; Bizi arayın, gelip yerinizi ölçülendirelim, Plan veya 3 boyutlu projesini hazırlayalım, alternatifler oluşturalım ve size sunalım.

Vizyon ve Misyon

1989 Yıl'ında ERİM AHŞAP olarak Şirintepe - Kağıthane' de üretime başlayan 2000 yılında ise; Çelikay Cad: No: 1/B Kağıthane / İstanbul " İSMAİLOĞLU ERİM AHŞAP MOBİLYA DEKORASYON İÇ MİMARLIK " ismini alarak 700 m^2 kapalı alana sahip modern tesislerinde ileri teknoloji ürünü makineleri, çağdaş çizgisi ve kalite sistemleri ile imalat ürünler sunan firmamız, markası, kalite anlayışı ve makine yatırımları ile global markaların arasında yerini almıştır.

Kağıthane Ofisi
İsmailoğlu Erim Ahşap