İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık

Sipariş Şartları


Bir siparişi vermeden önce onaylayıp üretmek için Lütfen bu ek kayıtları ve sipariş şartlarını okuyunuz, okutunuz!... 


SİPARİŞ GENEL ŞARTLARI

ÜRETİM ŞARTLARI, ÖDEME ŞARTLARI BİLGİLERİ:


1-  Telefonla veya sözlü sipariş alınmaz, faks ya da  e-mail ile bildirilen siparişlerde yetkili kişi ve imzasıyla ölçü ürün ismi, miktarı, renk, ve ölçü bilgilerinin bildirilmesi gereklidir.

2-  Verilen siparişlerde doğabilecek eksik bilgi, yanlış anlama, unutma vs. hatalardan doğabilecek maddi zararlardan İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık sorumlu değildir.

3-  Özel Üretim siparişlerde Renk ve Ölçü bilgilerinin eksik olması halinde doğru ve tam bilgiler elimize ulaşana kadar siparişler kesinlik kazanmaz ve imalata başlanmaz.

4-  Özel üretim siparişler Müşteri tarafından Onaylandıktan ve Ödemesi alındıktan sonra İmalata başlanır. Özel üretim siparişlerde geri iade kesinlikle kabul edilmez.

5-  Faks ya da e-posta ile gelen siparişlerde, siparişin Banka dekontu yada kopyası bulunmalıdır, aksi halde gelen siparişler dikkate alınmaz.


SATIŞ ŞARTLARI:

1-    İş Başlangıcında %50 Peşin,  İş teslimi %50 peşin ödeme şeklindedir.

2-    Fiyatlara KDV dahil değildir.

3-    60 günlük ödeme ile alınan ürün malların ödemeleri Fatura Tarihinden itibaren çek ile kapatılır, senet ile ödeme kabul edilmez.

4-    Karşılıksız çıkan çekler ibraz edildiği gün nakit veya havale ile tahsil edilir.

5-    Her yeni sipariş  bir öncekini geçersiz kılar.

6-    İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya  Dekorasyon Mimarlık önceden bildirmeksizin fiyatlarda ve satış şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

7-    Siparişler;  sipariş tarihi önceliği ve ödeme önceliği  dikkate alınarak sevk edilir.

8-    İmalat hatalı ürünler en geç 3 gün içersinde iade edilmelidir. 3 Gün içersinde iade edilmeyen ürünler geri iade alınmaz.


TESLİMAT SARTLARI:

1-    Teslim süresi siparişin geçerlilik kazandığı tarihten itibaren başlar.

2-    Özel siparişlerde teslimat süresi herhangi bir tarihe bağlanmadı ise en geç 30 iş günü içersinde teslim edilir.

3-    Üretim yerimiz; Çelikay Cad. No:1/B 34418 Seyrantepe, Kağıthane - İstanbul’dur. İSTANBUL dışı teslimatlar Kargo ve Ambar aracılığıyla yapılır. Kargo ve Ambar ile yapılan sevkiyatlarda doğabilecek maddi hasar ve zararlardan şirketimiz sorumlu tutulmaz. Müşterinin yazılı talebi olursa ürünler sigorta yaptırılabilir. Kargo ve ambar ücreti müşteriye aittir.

4-    Ürün bedeli ve KDV’nin satış şartlarına göre ödenmemesi durumunda malzeme sevki yapılmaz. Satılan mal geri alınmaz, değiştirme yapılmaz.

5-    Ürün mallarımız imalat teslimidir. Ürün imalat müşterinin sorumluluğu altında sevk edilir. Firmamızdan geriye dönük hak veya iskonto talep edilmez. Mal sevkiyatı yapıldıktan sonra ödeme ve iskonto şekillerinde değişiklik yapılmaz.   


GENEL ŞARTLAR:

İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık; Firmasına sipariş veren şahıs ve firmalar yukarıdaki şartların tamamını kabul etmiş sayılır.


İsmailoğlu Erim Ahşap