Özel Mobilya Üretimi

Özel Mobilya Üretimi, Ahşap mobilya dekorasyon imalatı yapımı. Ahşap kapı imalatı, Ahşap kapı özel, İç Mekan Uygulama ve Dekorasyon. Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Mağaza Tasarımı, Mağaza Dekorasyon Uygulamaları, Mağaza Dekorasyonu, Avm Donanımı, Ev Mobilyaları Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Yemek Odası ve Yatak Odası Dekorasyon ve Mobilyaları, TV Ünitesi Modelleri ve Sehpaları, Plazma Duvar Ünitesi, Gömme Dolap, Gömme dolap sistemleri. Ahşap mobilya ve dekorasyon ürünleri

Marka : İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık

İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık 1989 yılında dahil olduğu mobilya sektöründe kurulduğu günden bu yana ilkeleri, etik değerleri önde tutan, yeniliklere daima açık hizmet anlayışı ile bilgi ve becerisini sürekli arttırmış ve mobilya sektöründe kapsamlı kolaylıklar sağlayan ürünleri ile tanınan İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon, ahşap mobilya üretim imalatıyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Hazır projenin özel üretimi, iç dekorasyon uygulaması. Kurmuş olduğu altyapı sayesinde kişiye ve kuruma özel hizmet verebilen firma tüm özel projeli ahşap mobilya imalatı yanısıra, mağaza dekorasyon tasarım hizmeti ve mimari proje esaslı butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyor. Kişiye ve kuruma özel tasarım ve kupon mobilya mimari projelerin iç dekorasyonunda çekici ve modern tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyor. Uygulama boyunca mobilyaların yerleşimi tasarımı ve aksesuarların kullanımına oldukça önem veriyor. Modern, minimal gibi pek çok farklı tarza yönelik uygulamalarıyla hizmet veriyor.

Uygulama Alanları :  Özel üretim mobilya, Ahşap mobilya ve dekorasyon imalat ürünleri, Ahşap kapı imalatı, Ahşap kapı, Ahşap ürünleri, Ahşap mobilya ve marangoz ustası Kağıthane 4. Levent Dekorasyon imalatı. İç mimarlık tasarım dekorasyon uygulama hizmeti ve mimari proje uygulaması. Ev Dekorasyonu, Ofis dekorasyonu, Mağaza dekorasyon uygulamaları hizmeti, mağaza tasarımı, mağaza dekorasyon tasarımları, ahşap stand, mağaza standları, mağaza stand raf sistemleri, Ev mobilyaları Banyo ve Mutfak dekorasyonu, banyo dolabı, yemek odası ve yatak odası dekorasyonu ve mobilyaları, soyunma dolabı, gömme dolap, gömme dolap sistemleri, sürgülü dolap, ray dolap, tv ünite modelleri ve plazma duvar üniteleri. Konut ve villa donanımı, Avm donanımı, avm mağaza zincirleri tasarımları, iş merkezleri ve yönetim katları, idari ofisler ve ev mobilyaları ile kişiye özel oda ve ofis kapıları benzeri iç mekân mobilyaları. Şirketimizde cnc pres kalibre gibi makinalarımız mevcut olup cila, Fason kalibre pres baskı cnc mobilya. Mobilya ve marangozluk işleri yapılmaktadır. Üretimden montaja kadar kendi bünyesinde gerçekleştiren tasarım ve imalat üretim.


Teknik Özellikler : İsteğe göre değişebilir. Projelendirmeden üretime özel tasarım ve kupon mobilya projeleri verilen ölçü ve renkte istenilen malzeme ile üretilmektedir. Kullanılan malzemeler doğal ahşap kaplama, masif ağaç, kaplama çeşitleri, MDFlam, suntaları, laminat kaplı kontraplak veya MDF gövdeli doğal kaplama lake, laminat, membran kaplı mobilyalar, metal, pleksi, kumaş, deri, lake ve cilasında uygun olanı önerilmektedir.


Firma Ürün İlişkisi : Üretici Firma İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık

Hizmetler : Proje, Uygulama, Montaj, Taahhüt, Mimari Proje Uygulama

İşyeri ünvanınızı, iletişim bilgilerinizi ve üretim konunuzu belirterek iletişim sayfamızdan mesaj gönderin size ulaşalım. 

İsmailoğlu Erim Ahşap