İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Yapı Kataloğunda

Yapı Kataloğu 2011 Firma Ürün Sektör Haber

İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon İç Mimarlık, 1988 yılında dahil olduğu mobilya sektöründe kapsamlı kolaylıklar sağlayan ürünleriyle tanınıyor. Üretici Firma, ahşap mobilya imalatıyla müşterilerine hizmet ve güven vermeye devam ediyor.

Özel üretim mobilya, Konut donanım ve mobilya tasarım proje hizmetleri, hazır projenin üretimi, iç mimari tasarım, dekorasyon hizmeti sunan üretici firma İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon, kurmuş olduğu altyapı sayesinde kişiye ve kuruma özel hizmet verebiliyor.

Firma, özel projeli ahşap mobilya imalatı, ahşap mobilya taahhüt projesi, mekan ve kişiye özel tasarımlar sunarken, mağaza zincirleri tasarımından mağaza dekorasyon uygulamalarına, mağaza dekorasyon üretim modellerinden mağaza stantları, raf sistemleri ve ahşap mobilya yapımına kadar çok çeşitli tasarım, dekorasyon ve uygulama hizmeti sunuyor. İsmailoğlu Erim Ahşap Mobilya Dekorasyon Mimarlık, iş merkezleri ve yönetim katları, idari ofisler ve ev dekorasyonu, ev mobilyaları tasarımı ile kişiye özel oda ve ofis kapıları olmak üzere proje bazlı butik üretim ve uygulamalar da yapıyor.

Bir mesaj gönder

İsmailoğlu Erim Ahşap